Piłka nożna

Sześć bramek Polonii na Konwiktorskiej 6!

Aż sześć bramek piłkarzy Polonii Warszawa zobaczyli kibice Czarnych Koszul na  na Konwiktorskiej. Czarne Koszule pokonały Pilicę Białobrzegi 6:1.

Poloniści zagrali bardzo efektownie i potwierdzili, że dwa przegrane ostatnio mecze były tylko przejściowym kryzysem formy. Zwłaszcza po osiągnięciu spokojnej, trzybramkowej przewagi akcje naszego zespołu wyglądały bardzo ciekawie – Czarne Koszule szybko rozgrywały piłkę, z łatwością dochodziły do sytuacji strzeleckich i imponowały skutecznością.

Mecz od początku ułożył się korzystnie, bo już w 20. minucie Filip Arak zdobył pierwszego gola, a na przerwę schodzili poloniści z pewnym prowadzeniem 2:0. Co prawda wkrótce po przerwie gościom udało się zdobyć kontaktową bramkę z rzutu karnego, jednak już 4 minuty później Łukasz Piątek odpowiedział kolejnym golem dla Polonii i od tego momentu poloniści już w pełni kontrolowali przebieg spotkania.

Niestety, Legionovia pokonała dziś na własnym boisku 3:1 Pelikana Łowicz i utrzymała przewagę 7. punktów nad Polonią.

Polonia Warszawa – Pilica Białobrzegi 6:1 (2:0)
Środa, 11.05.2022 r., godz. 18:30 (piłka nożna, III liga, Konwiktorska)
Bramki: Filip Arak 20, Krzysztof Koton 42, Łukasz Piątek 53, Adam Pazio 67, nieznany 80 (s), Szymon Lewicki 88 – nieznany 49 (k)

Zobacz więcej w tej kategori